/Portals/0/EasyDNNRotator/437/News/aid286286photo_2016-07-12_13-51-34.jpg

دوره جامع تربیت درمانگر موج سوم رفتاردرمانی (MCT, BA, CFT, ACT, FAP)

دوره جامع موج سوم رفتاردرمانی (MCT, BA, CFT, ACT, FAP) فعال‌سازی رفتاری درمان فرا‌شناختی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد درمان متمرکز...
دوره جامع تربیت درمانگر موج سوم رفتاردرمانی (MCT, BA, CFT, ACT, FAP)
/Portals/0/EasyDNNRotator/437/News/aid177177Picture1.jpg

چهارمین دوره مربیگری آموزش و مشاوره پیش از ازدواج در مرکز کاج

چهارمین دوره مربیگری آموزش و مشاوره پیش از ازدواج مدرس: دکتر شهرام محمدخانی (دانشیار روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی) تاریخ : 7-8-9 مهرماه...
چهارمین دوره مربیگری آموزش و مشاوره پیش از ازدواج در مرکز کاج
/Portals/0/EasyDNNRotator/437/News/aid2727photo_2016-07-12_13-16-50.jpg

هشتمین دوره مربیگری آموزش مهارتهای زندگی در مرکز مشاوره کاج

دوره مربیگری آموزش مهارت‌های زندگی با هدف تربیت مربیان ورزیده برای آموزش مهارتهای زندگی طراحی شده است. دراین دوره شرکت‌کنندگان به صورت عملی...
هشتمین دوره مربیگری آموزش مهارتهای زندگی در مرکز مشاوره کاج
/Portals/0/EasyDNNRotator/437/News/aid2626CBT.PNG

دوره جامع تربیت درمانگر شناختی- رفتاری برای اختلال های اضطرابی و افسردگی

دوره جامع تربیت درمانگر شناختی- رفتاری برای اختلال های اضطرابی و افسردگی مدرس: دکتر شهرام محمدخانی (دانشیار روانشناسی بالینی دانشگاه...
دوره جامع تربیت درمانگر شناختی- رفتاری برای اختلال های اضطرابی و افسردگی

عوامل خطرساز و محافظتكننده فردي، خانوادگی و اجتماعی گرايش به مصرف مواد در دانشجويان

مرتضی جهان شاه لو، شهرام محمدخانی، حمید امیري ، آفاق فخاري، سپیده حسینی

چهارشنبه 17 شهريور 1395/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (49)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست
تگ ها:
چرا ACT را یاد بگیریم؟

چرا ACT را یاد بگیریم؟

علی فیضی دانشجوی دکتری روانشناسی سلامت دانشگاه تهران

درمان مبتنی بر تعهد و پذیرش که با عنوان ACT (اَکت) شناخته می‌شود نوعی رفتاردرمانی مبتنی بر توجه آگاهی (mindfulness) است که قواعد بنیادین بخش اعظم روانشناسی غرب را به چالش کشیده و طرحی نو در زمینه رفتار و شناخت ارائه داده است که مبتنی بر فلسفه علم رفتار بافتاری (Contextual Behavioral Science)، نظریه چارچوبهای ارتباطی (RFT) و تحلیل رفتاری است. ACT اولین و معروف‌ترین رفتاردرمانی موج سومی است و در این درمان التقاطی از استعاره، جمله‌های متناقض نما و مهارت‌های توجه آگاهی و طیف گسترده‌ای از تمرین‌های تجربه گرایانه و مداخلات رفتاری هدایت‌شده توسط ارزش‌ها به‌کاربرده می‌شود.

دوشنبه 25 مرداد 1395/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (216)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 2/0
تگ ها:
کسب شفقت در جلسات روان‌درمانی: شش ویژگی درمان متمرکز بر شفقت

کسب شفقت در جلسات روان‌درمانی: شش ویژگی درمان متمرکز بر شفقت

مترجم: علی فیضی (دانشجوی دکتری سلامت دانشگاه تهران)

درمان متمرکز بر شفقت در تبیین علمی چگونگی تکامل مغز انسان در طول تاریخ ریشه دارد. بر پایه این دانش بنیادین درمان متمرکز بر شفقت روی کسب عمدی شفقت و مهارت‌هایی که از دل آن جریان می‌یابد و شیوه استفاده از آن‌ها برای کاستن رنج بشر تمرکز دارد.

به منظور این که درمانجویان شفقت را کسب کنند درمانگر CFT اول روی دو چیز تمرکز می‌کنند: توجه‌آگاهی و یادگیری شیوه مشفقانه تفکر. به این شیوه به درمانجویان کمک می‌شود به شیوه‌ای عاری از قضاوت متوجه افکار خود شده و بدون درگیر شدن با آن‌ افکار آن‌ها را به عنوان یک فعالیت ذهنی بپذیرند؛ بعد درمانگر روی کسب عمدی شیوه‌های مشفقانه تفکر، استدلال و فهم تمرکز می‌کند که به طور طبیعی تایید‌کننده، تسکین‌دهنده، ترغیب‌کننده و برای کاستن رنج موثر هستند.

سه شنبه 19 مرداد 1395/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (239)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 1/0
تگ ها:
تمرکز بر شفقت در نسل بعدی رفتار درمانی شناختی

تمرکز بر شفقت در نسل بعدی رفتار درمانی شناختی

دنیس تیرچ مترجم: علی فیضی دانشجوی دکتری تخصصی روانشناسی سلامت

در سال‌های اخیر درباره شفقت مطالعه بسیاری شده و به عنوان بخشی صاحب شواهد تجربی از روان‌درمانی بیشتر از قبل مور استفاده قرار گرفته است. این پدیده چندان تعجب‌برانگیز نیست چون در 2600 سال گذشته تمرین شفقت مرکز شفای هیجانی در سنت‌های خردمندی جهانی قرار داشته است. همدلی و تایید هیجانی نیز از دهه‌ها پیش تا کنون به عنوان بخشی از مهم‌ترین مولفه‌های اثربخشی روان‌درمانی شناسایی شده است. با این حال شفقت به عنوان یک فرایند در این چند سال گذشته بوده که به عنوان نقطه تمرکز اصلی در کار روان‌درمانی مور توجه قرار گرفته است. حجم در حال رشدی از پژوهش‌ها دارد به طور مدام نشان می‌دهد که چطور کسب ذهن مشفق می‌تواند به ما کمک کند تا از دسته‌ای از مشکلات روان‌شناختی نظیر اضطراب و شرم پیشگیری کرده و آن‌ها را رفع کنیم (تیرچ و گیلبرت، 2014). فعال‌سازی عمدی سامانه شفقت می‌تواند شجاعت و انعطاف‌پذیری روان‌شناختی لازم برای رو در رو شدن با چالش‌های زندگی را فراهم کرده و قدمی به سوی زندگی معنادار و با نشاط باشد.

سه شنبه 22 تير 1395/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (293)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 1/0
تگ ها:

با فعال‏ سازی رفتاری آشنا شوید

مترجم:سامان نونهال (دانشجوی دکتری روان‏شناسی سلامت دانشگاه خوارزمی تهران)

افسردگیْ مسأله ‏ای‏ست که هر ساله، گریبان افرادِ بیشماری را می‏گیرد: 25 درصدِ زنان و 12 درصدِ مردان، وهله ‏ای از آن را در طول عمرِ خود تجربه خواهند کرد. افزون بر این، احتمال زیادی دارد که پس از پشت سر گذاشتنِ نخستین وهله، وهلۀ دیگری را نیز تجربه کنند. ممکن است اوّلین باری باشد که احساس افسردگی می‏کنید یا شاید سال‏هاست که آن را احساس می ‏نمایید.

 مقاله کامل را در فایل پیوست زیر مطالعه کنید.

جمعه 14 خرداد 1395/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (302)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 4/0
تگ ها:

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

سامان نونهال (دانشجوی دکتری روان‏شناسی سلامت دانشگاه خوارزمی تهران)

مبتلایان به اختلال اضطراب فراگیر، هر روز، دچار نگرانی‏های مداوم و آشفته‏سازی می‏شوند. آنان علایم بدنی‏ مانند بی‏قراری، تنگی نفس، تپش قلب، درد عضلانی، تعریق، و بی‏خوابی را احساس می‏کنند. مبتلایان، اغلب، به اختلال اضطرابیِ دیگری نیز دچار هستند؛ برای مثال، بسیاری از آنان، به اختلال اضطرابِ اجتماعی نیز مبتلا هستند و نگران‏اند که مبادا دیگران، آنان را مضطرب ببینند. اگر اختلال اضطراب فراگیر درمان نشود، اغلب، به افسردگی منتهی می‏شود.

جمعه 14 خرداد 1395/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (257)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 2/5
تگ ها:

اختلال اضطراب اجتماعی چیست؟

سامان نونهال (دانشجوی دکتری روان‏شناسی سلامت دانشگاه خوارزمی تهران)

اختلال اضطراب اجتماعیْ ترس از یک یا چند موقعیتِ اجتماعی‏ست. موقعیت‏های ترسناکِ شایع عبارت است از سخن گفتن در جمع (سخن‏رانی)، ملاقات با افراد ناآشنا، بودن در مهمانی‏ها، درخواست قرار ملاقات با فردی از جنس مخالف، غذا خوردن در مکان عمومی، استفاده از دستشوییِ عمومی، سخن گفتن با مَراجع قدرت و مخالفت با دیگران.

جمعه 14 خرداد 1395/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (236)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 5/0
تگ ها:

اعتمادبه‌نفس کودکان- بخش چهارم- بایدها و نبایدهای والدین در مسیر پرورش اعتمادبه‌نفس کودکان

پرستو امیری- دانشجوی دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه خوارزمی تهران

حتماً شما هم چند بار در دوران نوجوانی چنین جمله‌هایی را به زبان آورده‌اید: «آرزو دارم این کار را انجام دهم، اما نمی‌توانم.» این جمله‌های منفی که ناشی از ناتوانی در انجام امور است، به رفتار والدین مرتبط است. کودکان دقیقاً از رفتار پدران و مادران الگوبرداری می‌کنند. پس اگر مشغول انجام کاری هستید و مستأصل هم شده‌اید، از این جمله استفاده نکنید: «رئیسم خواسته این فایل را روی سیستم پاورپوینت اجرا کنم اما اصلاً نمی‌توانم تا آن موقع این کار را انجام دهم.» با بیان چنین جمله‌هایی غیرمستقیم به فرزندتان نداشتن اعتمادبه‌نفس را منتقل می‌کنید. حتی اگر قادر به انجام کاری نیستید، مثبت صحبت کنید: «رئیسم خواسته این فایل را روی سیستم پاورپوینت اجرا کنم. هنوز نتوانسته‌ام ولی تمام تلاشم را انجام می‌دهم و مطمئناً به نتیجه دلخواهم می‌رسم. با یک برنامه‌ریزی صحیح حتماً می‌توانم انجامش دهم.» در تمام این مدت فرزند شما به گفته‌هایتان گوش می‌دهد و به اینکه با یک کار سخت چگونه برخورد می‌کنید، توجه دارد. اگر شما با خودتان به‌تندی برخورد کنید، بدبین باشید، توانایی‌های خود را باور نداشته باشید و … کودک شما نیز در آینده آیینه خودتان خواهد شد. ابتدا اعتمادبه‌نفس خود را پرورش دهید تا کودکتان یک الگوی خوب در این زمینه داشته باشد.

سه شنبه 10 فروردين 1395/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (378)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 1/0
تگ ها:

اعتمادبه‌نفس کودکان- بخش دوم

پرستو امیری- دانشجوی دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه خوارزمی

کسانی که اعتمادبه‌نفس پایینی دارند بیشتر دچار مشکلات اجتماعی می‌شوند، در مواجه با سختی‌ها خیلی زود ناامید می‌شوند، پشتکار کافی برای رسیدن به هدف ندارند و احتمال بروز مشکلات رفتاری و هیجانی در آن‌ها بیشتر است. بنابراین ارزش دارد که وقت و انرژی بگذاریم تا اعتمادبه‌نفس بچه‌ها تقویت شود. با فرزندمان صحبت کنیم تا جنبه‌هایی از خود را که کمتر می‌بیند پیدا کند و دیدگاه واقعی نسبت به جنبه‌های واقعی شخصیت خود داشته باشد. همچنین اگر دیدگاه ما کمال گرایانه و ایدئال گرایانه باشد مانند اینکه همیشه شاگرد اول باشد، از آنجا که انتظارات ما همیشه برآورده نمی‌شود خود واقعی او از خود ایدئال کمتر می‌شود و همین مسئله باعث کم شدن اعتمادبه‌نفس خواهد شد.

سه شنبه 18 اسفند 1394/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (440)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست

اعتماد به نفس کودکان- بخش اول

پرستو امیری -دانشجوی دکتری تخصصی روانشناسی سلامت دانشگاه خوارزمی

اگر از هر پدر ومادری در مورد آرزویش برای فرزندش بپرسید، جوابی که با احتمال بالا خواهید شنید این است که :"می خواهم فرزندم شاد باشد" بخش عمده ای از شاد بودن ، اعتماد به نفس است.

ما می خواهیم که کودکمان درباره خودش احساس خوبی داشته باشد.اما اعتماد به نفس به چه معناست؟اعتما د به نفس يعني ديدن خود به عنوان فردي توانا ،با کفايت ،دوست داشتني و منحصر به فرد . به تعبير ديگر اعتماد به نفس يعني آن احساس و شناختي که از توانايي ها و محدوديت هاي بيروني و دروني خود داريد. بنابراين وقتي که اعتماد به نفس و خود باوري خود را بر اساس آن که و آن چه، به راستي هستيد و نه بر اساس موفقيت ها و دستيابي ها يا شکست ها و ناکامي هاي خود بنا مي کنيد، چيزي را در خود خلق مي نماييد که هيچ کس و هيچ چيز ياراي گرفتنش را از شما نخواهد داشت . حال با توجه به مفاهيم بالا مي توان گفت که اعتماد به نفس واقعي همواره در درون خود شما توليد مي شود نه از بيرون.

يکشنبه 16 اسفند 1394/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (466)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 3/0
RSS
12345678

به کانال «زندگی سبز» کانال رسمی مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کاج با مدیریت دکتر شهرام محمدخانی روانشناس بالینی بپیوندید و از مطالب و مقالات روانشناسی علمی و کاربردی ما بهره مند شوید.

https://telegram.me/markazkajj

 


دوره جامع تربیت درمانگر موج سوم رفتاردرمانی (MCT, BA, CFT, ACT, FAP)

دوره جامع تربیت درمانگر موج سوم رفتاردرمانی (MCT, BA, CFT, ACT, FAP)

مدرسان: دکتر شهرام محمدخانی و علی فیضی

دوره جامع موج سوم رفتاردرمانی (MCT, BA, CFT, ACT, FAP)

فعال‌سازی رفتاری

درمان فرا‌شناختی

درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد

درمان متمرکز بر شفقت

روان‌درمانی تحلیلی کارکردی

مدت دوره: 100 ساعت

شروع دوره: سه شنبه ها 24 شهریور ساعت 14 الی 20

سه شنبه 22 تير 1395/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (361)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 1/5
تگ ها:
يکشنبه 23 خرداد 1395/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (226)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست
تگ ها:
چاپ ششم کتاب مهارتهای زندگی زناشویی منتشر شد

چاپ ششم کتاب مهارتهای زندگی زناشویی منتشر شد

انتشار چاپ ششم کتاب مهارتهای زندگی زناشویی

مترجمان: دکتر شهرام محمدخانی، قدرت عابدی

چاپ ششم کتاب مهارتهای زندگی زناشویی منتشر شد.علاقه مندان می توانند با مراجعه حضوری به مرکز مشاوره کاج نسبت به خرید این کتاب اقدام نمایند.

آدرس مرکز کاج: امیرآباد شمالی، تقاطع شهید گمنام ، کوچه چهارم پلاک 10، طبقه 4 واحد 7

تلفن: 09109290067 -09391968302- 88356736-88357322

https://telegram.me/markazkajj

سه شنبه 18 اسفند 1394/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (406)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست
نسخه نهایی نرم افزار اجرا، نمره گذاری و تفسیر پرسشنامه عوامل خطرساز و محافظت کننده رفتارهای پرخطر» آماده شد.

نسخه نهایی نرم افزار اجرا، نمره گذاری و تفسیر پرسشنامه عوامل خطرساز و محافظت کننده رفتارهای پرخطر» آماده شد.

نسخه نهایی نرم افزار اجرا، نمره گذاری و تفسیر پرسشنامه عوامل خطرساز و محافظت کننده رفتارهای پرخطر» آماده شد. علاقه مندان به تهیه نرم افزار می توانند با مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کاج تماس بگیرند و سفارش دهند.

تلفن: 88356736 -88357322

همراه: 09109290067  09391968302

پنجشنبه 10 دي 1394/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (635)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 5/0
تگ ها:
پیش ثبت نام برای دوره پنجم کارورزی و سوپرویژن در مرکز مشاوره کاج

پیش ثبت نام برای دوره پنجم کارورزی و سوپرویژن در مرکز مشاوره کاج

با نظارت دکتر شهرام محمدخانی دانشیار روانشناس بالینی

پیش ثبت نام برای دوره پنجم  کارورزی بالینی در مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کاج

استاد ناظر: دکتر شهرام محمدخانی (دانشیار روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی تهران)

با توجه به ضرورت و اهمیت آموزش و نظارت بالینی (سوپرویژن) در تربیت درمانگران، مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره کاج به‌منظور ارتقاء سطح علمی و عملی دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های روانشناسی و مشاوره در به‌کارگیری مؤثر روش‌های درمانگری، دوره کارورزی همراه با سوپرویژن را برگزار می­کند.

تلفن ثبت‌نام: 88356736 -88357322

همراه: 09109290067 – 09391968302

 

سه شنبه 24 آذر 1394/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (2244)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 3/6
تگ ها:
چهارمین دوره مربیگری آموزش و مشاوره پیش از ازدواج در مرکز کاج

چهارمین دوره مربیگری آموزش و مشاوره پیش از ازدواج در مرکز کاج

مدرس: دکتر شهرام محمدخانی (دانشیار روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی)

چهارمین دوره مربیگری آموزش و مشاوره پیش از ازدواج

مدرس: دکتر شهرام محمدخانی (دانشیار روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی)

تاریخ : 7-8-9 مهرماه 95

روزهای چهارشنبه، پنج شنبه (14 الی 20 ) و جمعه (8 الی 14)


آدرس مرکز مشاوره کاج: امیرآباد شمالی بالاتر از مرکز قلب، تقاطع شهید گمنام پلاک 10 واحد 7


تلفن های کاج: 88356736- 88357322-09109290067- 09391968302


کانال کاج در تلگرام :
https://telegram.me/markazkajj
اینستاگرام کاج :
 https://i.instagram.com/markazkaj/
سایت کاج:
www.kajpcc.com

پنجشنبه 21 آبان 1394/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (1361)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 3/5
تگ ها:

ترجمه کتاب«پرداختن به هیجان در درمان شناختی رفتاری: فنون کاربردی برای مداخله بالینی» اثر برجسته انتشارات گیلفورد (2015) به زودی توسط انتشارات ارجمند با مجوز رسمی از گیلفورد منتشر خواهد شد.

مترجمان: دکتر شهرام محمدخانی، امیر اعتمادی، زهرا گلی، مالک بسطامی، محمد خالقی

ترجمه کتاب «پرداختن به هیجان در درمان شناختی رفتاری: فنون کاربردی برای مداخله بالینی» اثر برجسته انتشارات گیلفورد (2015) به زودی توسط انتشارات ارجمند با مجوز رسمی از گیلفورد منتشر خواهد شد.

چهارشنبه 15 مهر 1394/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (1691)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 1/7
تگ ها:

کارگاه آموزشی روش های مداخله در موضوع خیانت های زناشویی

کارگاه آموزشی روش مداخله در موضوع خیانت های زناشویی با رویکرد یکپارچه نگر وِیژه متخصصان روانشناسی و مشاوره

کارگاه آموزشی روش های مداخله در موضوع خیانت های زناشویی

مدرس: دکتر شهرام محمدخانی (دانشیار روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی)

تاریخ : 15 و 16 مهرماه 95

روزهای پنج شنبه و جمعه

آدرس مرکز مشاوره کاج: امیرآباد شمالی بالاتر از مرکز قلب، تقاطع شهید گمنام پلاک 10 واحد 7

تلفن های کاج: 88356736- 88357322-09109290067- 09391968302

کانال کاج در تلگرام :
https://telegram.me/markazkajj

اینستاگرام کاج :
 https://i.instagram.com/markazkaj/

سایت کاج:
www.kajpcc.com

 

 

جمعه 29 خرداد 1394/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (2371)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 3/5
کارگاه آموزشی زوج درمانی شناختی- رفتاری: رویکرد طرحواره محور

کارگاه آموزشی زوج درمانی شناختی- رفتاری: رویکرد طرحواره محور

مدرس: دکتر شهرام محمدخانی (دانشیار روانشناسی بالینی)

زوج درمانی رفتاری شناختی بر شناخت متقابل زوج ها از یکدیگر تاکید می کند و تفکر و شناخت را بخش جدایی ناپذیر فرآیند تغییر زوج ها می داند. این رویکرد معتقد است که تغییر رفتار به تنهایی برای تصحیح تعامل های ناکارآمد کافی نیست بلکه باید برشیوه تفکر افراد در مورد روابط و الگوهای رفتاری ناسازگار تاکید شود.


يکشنبه 24 خرداد 1394/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (2040)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: هیچ امتیازی موجود نیست
دوره جامع درمان فراشناختی اضطراب فراگیر، افسردگی، وسواس و PTSD

دوره جامع درمان فراشناختی اضطراب فراگیر، افسردگی، وسواس و PTSD

مدرس: دکتر شهرام محمدخانی (دانشیار روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی)

دوره جامع درمان فراشناختی اضطراب، افسردگی، وسواس و اختلال استرس پس از آسیب

مدرس: دکتر شهرام محمدخانی (دانشیار روانشناسی بالینی دانشگاه خوارزمی)

روزهای چهارشنبه (14 الی 20 ) 

آدرس مرکز مشاوره کاج: امیرآباد شمالی بالاتر از مرکز قلب، تقاطع شهید گمنام پلاک 10 واحد 7

تلفن های کاج: 88356736- 88357322-09109290067- 09391968302

کانال کاج در تلگرام :
https://telegram.me/markazkajj

اینستاگرام کاج :
 https://i.instagram.com/markazkaj/

سایت کاج:

جمعه 22 خرداد 1394/نویسنده: مدیر سایت/تعداد مشاهده (2658)/نظرات (0)/ امتیاز مطلب: 2/0
RSS
12
دات نت نیوک